חתונה הפוכה באולם וגן אירועים במרכז ובשרון

"קול ששון וכל שמחה קול חתן וקול כלה " בשעה טובה זכיתם לחגוג את אחד הרגעים המאושרים בחייכם. חתונה היא לא עוד " מסיבה " , חתונה זהו אירוע שמנציח את התקשרותם ואהבתם של שני בני אדם שהופכים לגוף אחד. הרצון לשמר את הזיכרון והרגעים היפים יותר של החיים כרוך בהשקעה ובירידה לפרטים הקטנים ביותר.

בדורות הקודמים סדר החתונה הפך לרוטינה ידועה מראש דבר שלא הצליח "להרים" את האירוע לגבהים הרצויים. אחד מגורמי ההפתעה שכיום מצליחים לשדרג ולהעלות את הרמה של החתונות הינו שינוי סדר החתונה וכפי שמכונה בז'רגון של הזוגות הטריים " חתונה הפוכה ".

 

מהי חתונה הפוכה

ובכן, מהי חתונה הפוכה? לא כמו במקרה של אותה חתונה שכולכם מכירים בסדר הבא: חופה , אוכל ,ריקודים , אוכל ושוב ריקודים (ואולי גם קינוח למי שנשאר לעזור לבני הזוג לספור את הכסף... ) , בחתונה הפוכה מתחילים בארוחת הערב שנמשכת ללא הפרעות מאולצות ולאחר מכן "הטקס" העיקרי - החופה והקידושין ולאחר מכן ריקודים ושמחה עד אור הבוקר.

 

הלוגיקה בחתונה הפוכה

ההיגיון העומד מאחורי " חתונה הפוכה " הוא לאפשר לאורחים להנות מכל שלבי הערב ואף ליצור גורם הפתעה יחודי ומרענן. יש לציין שחתונה הפוכה אינה פוגעת במסורת ישראל כלל,
ביצוע "הצרכה" בין טקס החופה לארוחת הערב הינו מהלך טכני שמטרתו מתן הנאה מיטבית לאורחים ומקסום ההשקעה של בני הזוג.

 

להלן נפרט את עיקרי היתרונות של חתונה הפוכה :

כולכם מכירים את הלחץ והרצון העזים להספיק לטקס החופה, הלוא זהו הרגע המכונן של הערב, מסיבות כאלה ואחרות לא תמיד כל האורחים זוכים להיות נוכחים בטקס , ביצוע הטקס לאחר האוכל מאפשר לכול המוזמנים להיות נוכחים בו.
אתם רוצים להתחשב בכל המוזמנים בעיקר באנשים שחיכו בקוצר רוח ליום שמחתכם, רובם של האנשים המבוגרים " לא זוכים " להיות נוכחים בחציה השני של החתונה מפאת השעה המאוחרת וכנ"ל ההורים לשושבינים הקטנים שליוו אתכם לחופה. הקדמת ארוחת הערב לפני טקס החופה תאפשר להם ליהנות מרובו של האירוע.
בתקופת החורף חופה יכולה להיערך בשעה מוקדמת, זמן שלא מאפשר לרוב האורחים להגיע אליה בזמן , לדוגמא הורים שטרם מצאו "בייביסיטר" או כאלה שטרם סיימו לעבוד. הקדמת ארוחת הערב לפני טקס החופה תאפשר להם להגיע נינוחים ורגועים לאירוע ואף תגרום להם להישאר יותר מהזמן הרגיל.
השקעתם זמן ומחשבות רבות על אופיו של האוכל וטיבו, אך מאחר והאורחים " התרפקו " על "הבופה" שלפני החופה, רובם של האורחים לא זוכים לטעום את המנה השנייה ששילמתם עבורה מחיר לא מבוטל. הקדמת ארוחת הערב לפני טקס החופה תאפשר להם ליהנות מכל המנות ואף לחסוך לכם כסף רב.

 

איפה ניתן לחגוג חתונה הפוכה

ניתן היום לערוך חתונה הפוכה באולם ו גן אירועים בשרון ובמרכז ואף ליהנות משירותיהם של אולמות וגני אירועים אלו. בעלי המקום יתנו לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר ואף יתרמו לכם מניסיונם הרב בכל הקשור לחתונה הפוכה.

אז אם אתם מחפשים מקום מושלם , מרכזי וקרוב לכל ציר מרכזי בישראל , מקום שמוקף טבע ירוק ועוצר נשימה עם אווריה פסטורלית ונעימה זה הזמן ליצור איתנו קשר ולשמוע על עוד פרטים, אנחנו ב" אמדו" נשמח לענות לכם על כל השאלות ולתת לכם את ההצעה הטובה ביותר.

 

 

חתונה טבעונית | חתונה צמחונית | כשרויות בגני האירועים | גן אירועים בדרום השרון | אולם אירועים בהרצליה | אירועים עסקיים 

מתחם אירועים במרכז | מקום מיוחד לחתונה | חתונה בדקה 90 | חתונה הפוכה | חתונת חורף מיוחדת | אולם חתונות

 

האתר מקודם על ידי Elitewebcorp