חתונה טבעונית

חתונה טבעונית זה חלק מהקונספט החדש של עולם החתונות אשר ממציא את עצמו כל פעם מחדש, עולם האירועים צריך לדאוג להיות חלק מטרנדים שונים אשר מגיעים אלינו, כל אחד רוצה לתת שירות, כל אולם רוצה להיות הראשון שעושה את זה.

 

גם אולם האירועים במרכז והשרון אמדו  התחיל למתג את עצמו בהתאם לאורח החיים אשר אומץ על ידי מספר רב של אנשים. אורח חיים טבעוני הוא אורח חיים של המון אנשים בשל המודעות לעולם. העולם השתכלל ונהיה מודע יותר לבעלי החיים, והמון אנשים אשר מאמצים לעצמם אורח חיים טבעוני אולי יעדיפו שגם החתונה שלהם תהיה דומה.

 

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הופכים להיות טבעוניים ומאמצים לעצמם אורח חיים טבעוני, גם הרבה מסעדות אימצו את אורח החיים הטבעוני והתחילו למכור מנות טבעוניות, היום אין מסעדה שלא מציעה אלטרנטיבה לאוכל שלה בצורה טבעונית, בסופו של דבר כולם רוצים לתת שירות לכל הלקוחות ולא לפספס לקוחות בשל דבר כזה.

 

האוכל יהיה ללא ספק שונה בחתונה טבעונית – רוב רובו של התפריט יורכב מירקות ובכל מיני תחליפי בשר שונים. החלק הכי חשוב בחתונה זה האוכל מכיוון שזהו חלק בלתי נפרד מהחתונה והתוצאה המון גני אירועים במרכז החלו בתהליך הכנסת התפריט הטבעוני וגם דאגו להמציא את עצמם מחדש בתחום הזה מבחינת האוכל - הם צריכים לתת מענה טוב לשינוי באוכל, בדרך כלל מה שמוביל בחתונות זה ארוחות הבשר הגדולות והמבחר הגדול ופה המבחר הוא קצת פחות גדול ולכן הם חייבים להתאים את עצמם כדי לתת מענה ולהיות חלק בלתי נפרד מהעושר של האוכל בחתונה.

 

לא כל האורחים אוהבים אוכל טבעוני וצריך לקחת את זה בחשבון כאשר עושים חתונה טבעונית, על מנת שכל האורחים ייהנו צריך גם להבין מה הקהל המוביל של האירוע, במידה והקהל יהיה ברובו לא טבעוני סביר להניח שהוא לא ייהנה מהאוכל בחתונה, ברור שאנחנו רוצים לרצות את האורחים שלנו ואנחנו צריכים לחשוב עליהם, אנחנו לא רוצים שאנשים לא ייהנו באירוע שלנו, בסופו של דבר אנחנו משלמים בתור זוג המון המון כסף ולכן יש לקחת בחשבון שאנחנו רוצים תמורה מלאה בעבור הכסף שלנו, כן היינו ממליצים להסביר לאורחים קצת לפני האירוע שמדובר בחתונה טבעונית על מנת להכין אותם לכך ועל מנת למנוע תלונות בעתיד על החתונה שלכם, אף אחד לא רוצה שאנשים לא ידברו על החתונה שלו דברים רעים.

 

גם נושא האלכוהול צריך לבוא לידי חשבון, יש המון משקאות אלכוהוליים שאינם טבעוניים וצריך לקחת את זה בחשבון, כאשר בוחרים את האלכוהול באירוע אתם חייבים לבדוק איזה משקאות מכילים בתוכם דברים שאינם טבעוניים ולהתאים את עצמכם גם בנושא האלכוהול, אתם לא רוצים שיהיו טעויות בנושא הזה ושאנשים שהם טבעוניים ישתו משקאות הכוללים בתוכם דברים שאינם טבעוניים, זה מאוד חשוב כן לתת מענה לאורחים שלכם וגם לרצות את האורח חיים שלכם ואת המטרה שלשמה החלטתם לעשות ארוחה טבעונית.

 

בסופו של דבר החתונה היא שלכם ואתם צריכים לקחת בחשבון שאתם כזוג יכולים לעשות כרצונכם, אף אחד לא יכול להחליט לכם איזה חתונה לעשות וההחלטה בסופו של דבר היא אך ורק שלכם!

במידה והחלטתם כן ללכת על חתונה טבעונית פנו אל הצוות שלנו ותוכלו להתייעץ ולקבל המון מידע מנסיון עשיר של גן האירועים מצפים לראותכם אמדו

 

חתונה טבעונית | חתונה צמחונית | כשרויות בגני האירועים | גן אירועים בדרום השרון | אולם אירועים בהרצליה | אירועים עסקיים 

מתחם אירועים במרכז | מקום מיוחד לחתונה | חתונה בדקה 90 | חתונה הפוכה | חתונת חורף מיוחדת | אולם חתונות

 

האתר מקודם על ידי Elitewebcorp