fbpx

חתונה בדקה ה-90 – עד כמה זה משתלם?

חתונה בדקה ה-90 – עד כמה זה משתלם?

לפעמים זאת ברירת מחדל, בעידן שבו הכול רץ בקצב מטורף, קורה שבני זוג אינם מתפנים לארגן את האירוע שלהם חצי שנה מראש או אפילו שנה. יותר ויותר שומעים על זוגות שמארגנים חתונה בדקה ה-90, ולא מעט מהם מציינים שהסיבה לכך היא לאו דווקא בגלל שלא היה להם זמן לארגן את החתונה מספר חודשים מראש, אלא שהם פשוט לא בקטע, לא הוא ולא היא אוהבים לכתת רגליים בין גני אירועים במרכז, למדוד בגדים, להכין רשימות, ובקיצור להתמסר להפקת אירוע גדול שכזה.

בכל זאת חשוב להם להתחתן, בזה הם בטוחים. אחד מהפתרונות הפשוטים לעניין הזה הוא להשכיר את שירותיו של מפיק אירועים בשרון, שיעשה במקומכם את מרב העבודה, אבל פה כמובן נכנס שיקול של תקציב. כי שירותיהם של מפיקיי אירועים ידרשו מכם להכניס משבצת נוספת של הוצאה לתקציב הכולל של הוצאות החתונה.

בכל זאת רוצים לעשות זאת בעצמכם, אין לכם זמן או שלא התפניתם רגשית ונפשית לטפל בשורה ארוכה של משימות לאירוע – אז איך תפיקו חתונה בדקה ה-90?

5 עקרונות חשובים בהפקת חתונה בדקה ה-90

 

להשלים עם זה שצריך להקדיש לכך זמן מסוים

סביר להניח שאת גן האירועים כבר סגרתם, ומועד לחתונה רשום אצלכם ביומן. עכשיו משנותרו רק חודשיים או חודש ואולי קצת פחות, השלימו עם העובדה שאתם 'צוללים' פנימה להכנות הנדרשות, ועשו זאת במלוא המרץ. אפשר להחליט שמקדישים למשל חצי יום בשבוע (תלוי עד כמה קרוב האירוע), ובשעות האלה מתפנים לביצוע המשימות.

הכינו רשימת משימות וסמנו אותן לפי סדר העדיפויות

יש דברים שיש לעשות במהירות האפשרית, ויש דברים שאפשר לדחות. למשל לסגור תאריך עם צלם חשוב שתעשו כמה שיותר מהר, ומאוחר יותר אפשר לקבוע איתו שיחה להדגשים שחשובים לכם לקראת האירוע. יותר מכך, השיחה הזאת רצוי שתעשה כמה שיותר קרוב לאירוע, כי סביר להניח שאם השיחה תעשה רחוק מהמועד, כשיגיע הזמן הצלם ודאי ישכח על מה דיברתם.

SAVE The Date

אחת הפעולות החשובות ביותר אחרי שסגרתם מועד בגן האירועים או באולם הוא לעדכן את האורחים החשובים לכם שישריינו את התאריך. בוודאי לא תרצו להגיע ליום הנכסף ולגלות שהדודה שהייתה כמו אימא עבורכם לא יכולה להגיע לאירוע כיוון שכבר סגרה טיסה לחו"ל.
זכרו, זה שהגעתם למצב של חתונה בדקה ה-90 לא נותן לכם קרדיט לפספס אנשים יקרים.

לא להילחץ !!

בסופו של דבר הכול מסתדר. עוד לא נתקלתי באירוע חתונה בדקה ה-90 שהיה חסר בו אחד מהאלמנטים המהותיים שצריכים להיות בחתונה. העניין הוא הלחץ שנוצר סביב זה, ולרוב הוא מיותר. אם אתם מרגישים שזה מעמיס עליכם יותר מדי ומכניס אתכם ללחץ כלשהו, בקשו עזרה מחברים או מההורים. תגלו שמשימה אחת או שתיים שנעשית בידי מישהו נוסף מורידה מכם לא מעט לחץ.

לימדו להתפשר

מתוך הנחה שמדובר באירוע בזק – חתונה בדקה ה-90 – גלו מעט גמישות ולימדו להתפשר. אם לא ייצא בדיוק-בדיוק מה שרציתם עברו הלאה. בסופו של דבר תזכרו שמה שעושה את האירוע זה אתם, הנוכחות שלכם, השמחה שלכם והחברים והמשפחה מסביב. אז קיבלתם קייטרינג שפחות רציתם או שהדי.ג'י הוא לא בדיוק חלום חייכם, אז מה?! בסופו של דבר תזכרו את השמחה, את שיר החתונה, ואת הפדיחה שעשה החבר שהחליט לנאום לאורחים על הזוג הצעיר אחרי החופה.

שיהיה במזל טוב